Mis on kalliskivikleebised?

Mis on kalliskivikleebised?

Kalliskivikleebised, mis kuuluvad kleepuva liimiga tagatud paberi hulka, on mõeldud erinevate piltide ja fotode printimiseks liimiga tagatud paberile. Need on turul tavalised kleebised ja on ka moetoode, mida armastavad populaarsed teismelised ja noored. Neid saab kleepida kirjatarbed, tassid ja kausid, mööbel, elektriseadmed, metallnõud, portselan, mootorsõidukid või mitte-mootorsõidukid, mobiiltelefonid, sülearvutid, mängukonsoolid, samuti reklaamimärgid, tööstuslikud indikaatorid ja muud mitmeelemendilised seeriatooted.

Seda kasutatakse laialdaselt ja see on ka trükitööstuse võtmetoode. Samuti on see trükitud erinevate koomiksitegelaste ja muude mustritega. Saab kleepida suvaliselt, enamik neist on ühekordsed kasutused. On palju sorte.

Замовити розрахунок
Функції

Чому варто вибрати YH Craft?

Досвід

Досвід

Маючи понад 20 років наклейок та рекламних подарунків, команда Yonghe зосереджується на друку рідкісної ексклюзивної підтримки та застосуванні індивідуальних прикрас.

Передові виробничі потужності

Передові виробничі потужності

Yonghe фокусується на рішеннях для друку з доданою вартістю. Наші потужності та система управління якістю дозволяють нам надавати продукти, придатні для контакту з харчовими продуктами, косметичного друку, етикеток брошур, багатосторінкових етикеток та спеціальних фарб.

висока ефективність,

висока ефективність,

Послідовний інноваційний дух Юнхе та орієнтація на якість стали еталоном для основних установ, лояльних до процесу друку. Наш завод знаходиться в 30 хвилинах їзди від аеропорту Веньчжоу. Ми можемо експортувати в усі країни. Для термінового перевезення ми відправимо fedex, DHL, UPS, TNT експрес.

YH käsitöö kohta

У нас є найкращі рішення для вашого бізнесу

Маючи понад 20 років у наклейках та рекламних подарунках, команда YongHe спеціалізується на друку рідкісних в ексклюзивній підтримці, застосовуючи індивідуальну обробку.
YongHe починається в 2000 році в невеликій друкарні в Лонгганг,Веньчжоу. З роками YongHe спеціалізується на друкованих акціях для дитячого ремесла. На даний момент YH відомий своєю здатністю друкувати в декількох матеріалах зі спеціальними фарбами та безпечними матеріалами, які адаптуються до різних рекламних потреб.
Завдяки постійному прагненню до інновацій та орієнтації на якість, YongHe став еталонним серед основних агентств лояльності поліграфічних виробів.
Наш завод розташований в 30 хвилинах їзди від аеропорту ВеньЧжоу. Ми можемо експортувати в усі країни. Для термінових відправлень ми відправимо кур'єрську доставку FEDEX, DHL, UPS, TNT.

Читати Далі
Відгуки користувачів

Що кажуть користувачі про YH Craft

Продукт дуже хороший, якість висока, логістика дуже хороша, і я куплю його наступного разу.

Зізібі
Зізібі

Я отримав наклейки. Наклейки дуже милі. Нам з друзями подобаються ці продукти.

wkl123
wkl123

Якість хороша, візерунок дуже гарний, дітям дуже подобається, і я обов'язково куплю його ще раз наступного разу.

Nacy233
Nacy233
Питання, що часто ставляться

У вас залишилися питання?

Meie tellimuse olek, pakkumine, kohaletoimetamine tarnitakse teile õigeaegselt ja me kujundame oma protsessi nii, et see annaks teile parima viisi suhtlemiseks. Saame kujundada ja pakkuda teile eritellimuse aruannet, kohtuda või helistada teie rajatises, pakkuda kogu vajalikku teavet kindla ajakava järgi, et saaksite vajaliku teabe ilma küsimata!

Meie ettevõte toodab kalliskivide kleebiseid, Puffy kleebis, tätoveerimiskleebis, rhinestone kleebis, Pvc kleebis, jõulukleebis, sildid, brošüür, külmkapimagnet ja trükikingid.

YongHe on parim platvorm kohandatud kleebiste loomiseks. Mitte ainult kohandatud kalliskivide kleebised, vaid ka stantsitud vinüülkleebis, sildid, tätoveeringud, magnetid ja palju muud, igas suuruses, kuju ja koguses.

Наші оновлення та дописи в блозі

Магніти на холодильник

Магніт на холодильник

Як виготовляються пухкі наклейки на фабриці

Як виготовляються пухкі наклейки на фабриці

Використовуйте ці креативні способи просування свого бренду за допомогою пишних наклейок

Використовуйте ці креативні способи просування свого бренду за допомогою пишних наклейок.

Contat Us

У вас залишилися питання? Не соромтеся звертатися до нас

Надсилання повідомлення. Будь ласка, зачекай...